Šesté zlato z mixu!

Zimnice už tři roky za sebou vládne halovému mixu! Z Plzně odjela neporažená a ve finále zdolala Prague Devils 11:9. Na třetím místě skončila Pražská sedma, která získala i cenu Spirit of the Game. Béčku se letos nepodařilo obhájit loňské čtvrté místo a skončilo až na osmém místě.

plzen12

foto: Petr Kotěšovec

Zimnice A během soboty postupně porazila Terrible Monkeys, Kulatou Šachovnici, FUJ A a Velkou Moravu. V neděli ve čtvrtfinále zvítězila opět nad FUJ A, taktokrát ale s velkými problémy v první polovině zápasu, kdy se pražský tým FUJ dostal do trháku o několik bodů. V semifinále již soustředěným výkonem porazila Velkou Moravou.

Ve finále narazila Zimnice na Prague Devils a jako v předchozích letech opět vyhrála. Na začátku se podařilo ďáblům odskočit na dvojbodové vedení, nicméně příliš velký počet dropů a záhozů na obou stranách začal postupně přelévat vedení na konto žlutých. V posledním bodě se podařilo ubránit útok PD a nakonec slavit šestou zlatou medaili z mixovoých mistrovství v hale. Prague Devils mají z předchozích let tituly čtyři.

plzen12(3)

Pouze dvě výhry stačily Zimnici B na postup do čtvrtfinále, a to nad Kulatou Šachovnicí a Pražskou sedmou. Během neděle se ale nepodařilo navázat na výkon z předchozího dne a ve čtvrtfinále už podruhé Pražská sedma nezaváhala. Následně prohrálo béčko s Terrible Monkeys a v zápase o sedmé místo s FUJ A.

Výsledky HMČR v kateogrii MIX:

1. Žlutá zimnice
2. Prague Devils
3. Prague 7 (SOTG)
4. Velká Morava
5:. PeaceEgg
6. Terrible Monkeys
7. Fuj A
8. Žlutá zimnice B
9. Fuj B
10. Kulatá šachovnice

plzen12(4)

Zimnici během halové sezóny 2012 získala ze všech kategorií medaili. Z mixu a openu má zlatou, ženy mají bronz!

Vítězové halových mistrovství republiky, kategorie MIX:

2012 – Žlutá Zimnice
2011 – Žlutá Zimnice
2010 – Žlutá Zimnice
2009 – Prague Devils
2008 – Žlutá Zimnice
2007 – Žlutá Zimnice
2006 – Prague Devils
2005 – Prague Devils
2004 – Prague Devils
2003 – Žlutá Zimnice