Ladronka Fest 2012

Dne 15.9. se v Praze na Ladronce konal největší volnočasový festival ve střední Evropě, jehož cílem je představit a nabídnout mladým lidem možnosti kvalitního trávení volného času. Tudíž i Frisbee.  A to jak samotného házení tak i seznámení se hrou Frisbee Ultimate.

Hrály s námi i holky z Pražské sedmy
Žlutá zimnice nemohla na takovéto akci chybět a pomohla s propagací Frisbee na tomto festivalu. Zkušení hráči z řad Žluté zimnice předváděli na Ladronce základní i pokročilé hody a zájemcům vysvětlovali, jak zdokolanit jejich házečské umění. A pro nalákání kolemjdoucích a případných zájmeců na hru Frisbee Ultimate bylo možné sledovat exhibiční zápasy přímo v areálu Ladronka festu.

Chtěli jsme tuto akci využít také k získání nových hráčů do našeho týmu a nadchnout je pro hru Ultimate Frisbee. Vytiskli jsme si krásné vizitky, které jsme rozdávali kolemjdoucím a doufali, že náš nábor bude úspěšný. Jedním z cílů letošní zimní části sezóny je totiž postavit vlastní tým na juniorské (věk méně než 20) mistrovství republiky v hale, které proběhne v březnu příštího roku. Nábor neustále probíhá a rádi přivítáme na našich trénincích nove hráče i hráčky ve věku 15-20 (ale klidně mladší, a eventuálně i starší – cíle v sezóně máme i pro kategorii dospělých – a to ty nejvyšší), takže máte-li zájem o hraní frisbee, napište, přijďte.

Adam bude házet.

Na Ladronce byly k vidění i další zajímavé věci, hned vedle našeho stánku byl Tchoukball, což je dost zajímavá hra při níž se “hází balonem do trampolíny” – ale my to tady nechceme shazovat nějakým nepřesným popisem, protože hra je to pěkná, líbila se nám a bavila nás. Takže se raďeji podívejte na oficiální stránky. Ješte jsme si vyzkoušeli jednu pecku a sice “popelnice”. Né, tak se to nejmenuje, jmenuje se to KanJam a více informací je na facebookové stránce KanJam.cz. Zdá se, že to je dobrá hra pro frisbeejáky na večery na turnajích, na vyplnění času, kdy se na něco čeká. Taky to je supr zábava na různé sportovní campy apod.