První hala 2011

Na pražské Julisce se o víkendu 26. – 27. 11. 2011 konala První hala 2011. V sobotu se hrála kategorie OPEN, v neděli ŽENY. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde hrál každý s každým, o výsledné umístění se hrálo systémem první s prvním, druhý s druhým atd.

prvnihala

Open Zimnice nastoupila do odpolední skupiny bez tradičních opor s 9 hráči.  Zápas trval 25 minut a bylo jasné, že libovolné zaváhání se může projevit na celkovém umístění. V prvním, lehce nervózním zápase, jsme porazili tým Velké Moravy, poté Atruc. Třetí zápas s Pískem byl velice vyrovnaný s chybami na obou stranách. Výsledkem bylo, že jsme poslední bod zápasu začínali obranou, ubránili a zahodili… Takže těsná prohra 6:7.  Zápas proti TIOS jsme si pohlídali a vyhráli. Abychom mohli pomýšlet na první místo ve skupině, museli jsme spoléhat na pomoc Atruc která bohužel nepřišla. Zbylo na nás 2. místo ve skupině a zápas proti Terrible Monkeys o celkové 3. místo.

Během pauzy odešli dva hráči domů a tak jsme nastupovali do posledního zápasu v 7. Naše zděšení, že zápas trvá dlouhých 40 minut, ještě vzrostlo pohledem na stádo rozcvičujících se opičáků. Téměř celý zápas jsme prohrávali, ale nakonec se podařilo skóre vyrovnat na 15:15. Podruhé na tomto turnaji jsme poslední bod začínali obranou. Ubránili a…. opět zahodili. Výsledné 4. místo.

Ženská část Zimnice potvrdila roli favorita a obhájila loňské prvenství.